Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur.

Informacje dla kandydatów:
Chciałbym się spotkać z każdym z Was w 4 oczy, ale nie zawsze jest to możliwe. Wtedy ew. możemy się umówić na Skype.

Obowiązki technicznego:
Przede wszystkim chodzi o kontrolę techniczną sprzętu, kontrolę stanu faktycznego z założonym, szybkie przekazywanie informacji o awariach, a nie podejmowanie się bohatersko napraw (pozdrawiam z tego miejsca pewnego Pana, który mimo że nie był technicznym usilnie chciał naprawić niezaizolowanym multitoolem gniazdko pod napięciem – tak więc jeśli masz zapędy masochistyczne i grożące innym, oszczędź mi i sobie zmartwień :D).
Do obowiązków należy również rozstawienie sprzętu i jego zniesienie pod koniec imprezy. Wszelkie pozostałe nie objęte tym podpunktem sprawy ustalane są indywidualnie przeze mnie – duszy Ci nie ukradnę, więc bez obaw :D.

Przywileje technicznego:
Wasza pozycja jest na równi z Gżdaczami i Helperami. Od Naszego zespołu zależy to, czy wszystkie atrakcje będą odbywać się sprawnie i czy ew. szkody będą skutecznie niwelowane, zmniejszając czas opóźnienia atrakcji do minimum. Techniczni mają osobne Identyfikatory, mogą otrzymać zaświadczenie o pracy na konwencie i nagrodę dla najlepszego technicznego, mogą brać udział w konkursach i panelach. Otrzymają również posiłki.

Maile prosimy kierować na [email protected]