Czas na kolejną edycję wielkiego festiwalu muzycznego!  Dzięki temu każdy, kto pasjonuje się muzyką, tańcem lub po prostu wykonawcami znajdzie coś dla siebie. Zasady festiwalu są proste. Festiwal jest podzielony na trzy kategorie, które będą nieco przemieszane podczas występu: muzyczna, taneczna i wizualna. Każdy może wziąć udział – indywidualnie lub grupowo – jedynym obowiązkiem jest zgłoszenie takiej chęci poprzez poniższy formularz. W każdej konkurencji wyłonimy Mistrza (bądź Mistrzów w przypadku grup).

Muzyka

Ulubiona piosenka, duże chęci, talent wokalny, a może umiejętność gry na instrumencie? Jeżeli masz choć jedną z tych rzeczy, zgłoś się jako uczestnik kategorii muzycznej.

Taniec

Ulubiona piosenka, duże  poczucie rytmu, solowa lub grupowa mania tańczenia ulubionych układów? Kategoria taneczna czeka na Wasze zgłoszenia! (W przypadku zgłoszenia grupy wpisz liczbę członków w uwagach dodatkowych.)

Wizualizacja

Ulubiony wykonawca? Chęci i zdolności tworzenia strojów/fryzur lub makijażu? Te cechy sprawiają, że idealna dla Ciebie będzie kategoria wizualna.

Choreografia

Wymiatasz na parkiecie jak Twój idol? Pokaż to innym!

Zainteresowany? Napisz do nas z pytaniami i zgłoszeniami na [email protected]

 

Informacje:

•Będzie ograniczona miejscami ilość wejść na Cover Music Festival – będą to media i osoby z pełną wejściówką w pierwszej kolejności.
•W Cover Music Festival biorą udział tylko osoby z opłaconą wejściówką.
•Zgłoszenia trwają włącznie do 5 sierpnia.
•Dopuszczonych jest tylko 50 zgłoszeń.

Regulamin:

1. Organizatorem Festiwalu NiuCon jest Fundacja POPCOOLTURA.
2. Festiwal odbędzie się w dniach 10-12  sierpnia 2018 roku we Wrocławiu.
3. Jako miejsce imprezy zostanie wykorzystany budynek  Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
4. Zgłoszenia na Cover Music Festival powinny zostać nadesłane najpóźniej do 05.08.2018r. Jest to termin ostateczny, po tym dniu zgłoszenia nie będą rozpatrywane.
5. Do Cover Music Festivalu zostanie dopuszczone tylko 50 zgłoszeń.
6. Przed zgłoszeniem należy dokonać rezerwacji na Konwent NiuCon
Uczestnicy którzy nie dokonają w pełni opłaconej rezerwacji nie zostaną dopuszczeni do Festivalu.
7. Do każdego zgłoszenia powinno się dodać podkład muzyczny.
8. Zgłoszenia na Cover Music Festival przyjmowane będą wyłącznie w formie elektronicznej na adres e-mail: [email protected] Zgłoszenia proszę nadsyłać według niżej podanych wzorów:
•Pojedyncze zgłoszenie (Prezentacja)
1. Nick Uczestnika
2. Zapowiedź
3. Podkład muzyczny, (spakowane w formacie .rar lub .zip)
4. Uwagi
5. Kontakt
•Grupowe zgłoszenie (Prezentacja)
1. Nicki Uczestników
2. Zapowiedź
3. Podkład muzyczny,(spakowane w formacie .rar lub .zip)
4. Uwagi
5. Kontakt do koordynatora grupy
9. Grafika i podkład powinny być spakowane w formacie .rar jako załącznik maila, Organizator zastrzega, iż żadna inna forma nie będzie brana pod uwagę.
10. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nie dopuszczenia osoby/grupki, gdy będzie to przekraczało zasady współżycia społecznego i norm społecznie akceptowanych Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do nie dopuszczenia osoby/grupki, gdy będzie to przekraczało zasady współżycia społecznego i norm społecznie akceptowanych
11. Przed Cover Music Festivalem odbędzie się próba występu każdego z uczestników. Obecność uczestników na próbie jest obowiązkowa, nie stawienie się będzie traktowane przez jury jako rezygnację uczestnika z konkursu i stanowić będzie powód do dyskwalifikacji.
12. Na Cover Music Festivalu nagrody będą przyznawane za 2 kategorie
1. Taniec
2. Wokal
3. Dodatkowo 3-cią nagroda będzie przyznana za charakteryzację.
13. Nie ma możliwości zgłoszenia się do Cover Music Festiwalu w czasie trwania konwentu.
14. W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w konkursie, zobowiązany jest on do wcześniejszego poinformowania organizatora konkursu o tym fakcie w formie elektronicznej (mail) lub osobiście najpóźniej w czasie trwania konwentu, jednak przed rozpoczęciem występów.
15. Zgłoszenie do Cover Music Festivalu nie jest równoznaczne z zarezerwowaniem wejściówki na NiuCon.
16. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń.
17. Jakiekolwiek pytania dotyczące Cover Music Festivalu, prosimy wysyłać na maila: [email protected] w tytule podając „PYTANIE”.
18. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie Cover Music Festival jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu oraz Regulaminu Konwentu (Regulamin dostępny na stronie http://niucon.pl/)
19. Uczestnik wyraża zgodę na prezentację wykonanych przez organizatorów i ich przedstawicieli w ramach sesji fotograficznych i nagrań wideo, podczas występów scenicznych i poza nimi – zdjęć i nagrań w dowolnej wybranej przez organizatorów formie, w tym drukiem na papierze, nośnikach cyfrowych i innych, w sieci Internet; na powielanie i rozpowszechnianie dowolną techniką i w dowolnych nakładach. Zdjęcia i nagrania wymienione powyżej stanowią całkowitą i wyłączną własność organizatorów z uwzględnieniem szczególnych praw przysługujących ich autorom.