Wejściówki można zakupić w sklepie naszej FundacjiWejściówki możecie opłacić zarówno przelewem jak i na miejscu! Można również zapłacić na miejscu kartą~!

Pełna wejściówka – 50zł – jest to cena od 8 rano w sobotę do 14 w niedzielę.
Sobota – 35zł – wejściówka obowiązuje od 8:00 do godziny 22:00 w sobotę
Niedziela – 10zł – obowiązuje od 8:00 do godziny 14:00 w niedzielę
Piątek – 5zł – dla osób, które jadą z daleka, mogą zarezerwować nocleg z piątku na sobotę. Trzeba się liczyć z tym, że możemy wpuścić najwcześniej ok. godziny 22:00, nie będzie jeszcze funkcjonowała kawiarenka, ani żadne atrakcje, oraz będzie młyn organizacyjny! Opłatę za nocleg można uiszczać na miejscu! Chęć nocowania prosimy zgłaszać na maila time@popcooltura.pl

Impreza posiada limit wejściówek w ilości 1000 sztuk.
Możliwość rezerwacji jest dobrowolna.

Dzieci do lat 10 wstęp wolny

A dla wszystkich posiadających wejściówki z poprzednich NiuConów niespodzianka urodzinowa~!

Za każdą posiadaną pojedynczą wejściówkę z NiuConu 5% zniżki. Czyli jeśli masz wejściówki z NiuConu 6, 8 i 9 to w sumie możesz mieć 15% tańsze wejście na jubileuszową edycję! Posiadając wszystkie od NiuConu 1 do 9 to aż 45% taniej! Wejściówki dublujące się np. z NiuConu 3, 3 i 5 dadzą razem 10% zniżki!

Chcę zarezerwować bilet ale mam wejściówki z poprzednich NiuConów? Co teraz?
Zarezerwuj i nie opłacaj! Dopiero na akredytacji powiedz, że masz zarezerwowaną wejściówkę i wejściówki z poprzednich NiuConów. Obliczymy zniżkę i zapłacisz niższą kwotę niż koszt rezerwacji!

Bilety muszą być fizycznie dostarczone na akredytację!