LENALEENYA

Vlogerka związana z tematem M&A. Prowadzi kanał o tematyce mangi, unboxingów i wszelakich gadżetów prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Od lat zawzięta kolekcjonerka rzeczy najróżniejszych, co pokazuje w swoich filmach. Miłośniczka starszych serii mangowych, j-rocka i Ultrastara.

SELENA

Szefowa grupy Mangaka, od 10 lat doświadczona w prowadzeniu prelekcji, a od 8 lat członek grupy NiuCon Team. Pasjonuje się charakteryzacją w stylu horror, rysowaniem, nagrywaniem na YouTube, prowadzeniem atrakcji, creepypastami, horrorami. W przeszłości pracowała w wydawnictwie Waneko. Obecnie jest jedną z właścicieli Fundacji Pomorskie Konwenty.

BELCIA

Pasjonatka Japonii, Mangi i anime już od prawie 15 lat. Od 4 lat działa na Instagramie a od prawie dwóch lat na Youtubie i opowiada o mangach anime oraz o książkach. Jej największym marzeniem jest wyjazd do Japonii i zwiedzenie jej wzdłuż i wszerz oraz posiadanie wszystkich tomików mang jakie zostały wydane w Polsce.

MIDORI CAT

Krótka biografia: Mangowo-książkowa YTberka czytająca wszystko, co wpadnie jej w ręce. Wolny czas wypełnia sobie różnymi angażującymi zajęciami, np. tworzeniem prostych animacji. Od pewnego czasu bawi się także edycją i tłumaczeniem komiksów, opowiadań i gier.