Zapraszamy do zgłaszania atrakcji. Prosimy o wypełnienie wszystkich pól!

Twórcy atrakcji mogą zarezerwować wejściówkę na stronie sklepu Fundacji. Opłacić ją można online lub na miejscu. Zwroty za atrakcje można odbierać po odbyciu się zgłoszonych przez was atrakcji.

Zniżki są naliczane w sposób następujący:

Panele, Warsztaty, Zabawy itp.
1 atrakcja – 50%
2 atrakcje – 100%

Konkursy
1 atrakcja – 25%
 2 atrakcje – 50%

UWAGA!
Maksymalna ilość prowadzących atrakcje to 2 osoby.
W przypadku kiedy atrakcje prowadzi więcej niż jedna osoba zniżka jest dzielona między te osoby.
np. w przypadku jednego panelu 50% zniżki jest dzielone między dwie osoby po 25%. Procent zwrot naliczany jest od kosztów wejściówki jaki poniósł Twórca Atrakcji (np. jeśli płaciłeś 55zł – 50% to 27,50zł, analogicznie z wejściówki za 60zł połowa to 30zł). 

Dodatkowo nie przyjmowane są konkursy “grupowe”. Jeśli uważasz, że Twój konkurs musi być grupowy, skontaktuj się z nami.
W wyjątkowych przypadkach pozwalamy na więcej niż 2 prowadzących. W razie pytań prosimy pisać na [email protected]

* Pole Wymaganie

*Zgadzam się na przetwarzanie oraz zbieranie moich danych osobowych przez Fundacje Popcooltura z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiej 2/9, w celach: przyjmowania punktów programu, zgłoszeń obsługi oraz wystawców.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Odbiorcą danych jest Fundacja Popcooltura i nie są przekazywane osobom trzecim.
Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane jedynie co celów obsługi zgłoszeń, komunikacji z Tobą, oraz usunięcia danych po uzyskaniu Twojego żądania ich usunięcia.
Masz prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Administratorem danych Fundacją Popcooltura pod adresem:
Fundacja Popcooltura
ul.Ostrowska 2/9
51-005 Wrocław